Костюм Tourist Extream

2000,00
грн.
</ strong> Куртка прямого силуету з нагрудної застібкою-блискавкою зі стійкою. На поличці розташований нагрудну кишеню з клапаном, де знаходиться антимоскітна сітка на блискавці, яка пристібається до каптура.

Внизу розташовані прорізні кишені з листочками і клапанами на липучці. Рукава втачного двох шовні з налокотниками і накладними об'ємними кишенями з клапанами. Низ рукава оброблений на манжеті з гумкою і фіксуючим хлястиком.

Куртка подовжена по спинці, ширина по низу регулюється за допомогою шнура з фіксатором. Штани прямі із застібкою на блискавці, з бічними врізними і накладними кишенями з клапанами. На рівні колін розташовані підсилювачі з оздоблювальної тканини зі складками для створення обсягу, а також підсилювач на задніх половинках брюк.

Пояс регулюється за допомогою гумки. Ширина брюк внизу регулюється за допомогою шнура з фіксара. Функціональність даного костюма може бути застосована для активного відпочинку під впливом різних природних впливах.

Правила прання костюма: </ u> не вище 30 градусів ( костюм 100% х / б, тому вище 30 градусів краще не прати), краще прати тільки господарським милом. Перші 5-6 прань без віджиму. </ Span> </ div>

Сезонність: Демісезонне

Матеріал: 100% х / б

Тип: Костюм