Залиште свій телефон і ми з вами зв'яжемося!

Або ви можете зателефонувати нам самі:
+38(067)-534-47-73

Подарункові сертифікати

Правила використання
подарункового сертифіката

1. Подарунковий сертифікат - пластикова карта з кодом, що дозволяє одноразово сплатити замовлення будь-якого товару (товарів) з асортименту інтернет-магазину CatFish на суму її номіналу.


2. Сертифікат ви можете замовити у нас на сайті catfish-ua.com, після оформлення замовлення він буде відправлений вам «Новою Поштою».


3. Один подарунковий сертифікат можна використовувати для оплати тільки одного замовлення. Якщо номінал сертифіката перевищує суму замовлення, сплаченого подарунковим сертифікатом, залишок грошових коштів згорає. Якщо сума замовлення перевищує номінал сертифіката, то клієнт може доплатити решту суми.

4. Для використання сертифіката ви повинні вибрати товар на сайті, який вас цікавить і оформити замовлення. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей.


5. Ви відправляєте нам сертифікат. Ми його отримуємо і відправляємо вам товар.


6. Подарунковий сертифікат поверненню та обміну на грошові кошти не підлягає. У разі втрати, крадіжки або псування сертифікат не відновлюється і грошові кошти не повертаються.


7. Термін дії подарункового сертифіката з моменту покупки - 2 місяці. Після закінчення даного терміну подарунковий сертифікат стає недійсним, виплачені за нього кошти не повертаються.